Nejlepší erotická masáž v Praze!

Dnes masírují:

day Den

Rosy

Rosy

10:00 – 20:00
Nina

Nina

10:00 – 20:00

night Noc

Nina

Nina

20:00 – 10:00
Sara

Sara

20:00 – 10:00

Erotické, Nuru a Tantra masáže v Praze – Malina SPA

Erotická masáž není jen fyzická relaxace, ale především mentální, během příjemných doteku uvolňujeme svaly a odbouráváme stres. Naše masáže rozhodně nejsou žádná nuda, máme širokou škálu masáži. Máme ty nejlepší výživné přírodní oleje, které dají nový život Vaši pokožce. Horké kameny budou užitečné zejména pro ty, kteří trpí onemocněním kloubů, bolestí krku a páteře. Masáž pomoci horkých kamenu pomáhá dobít vnitřní baterie všem, kteří jsou unavení ze všedního života. Pro lidi, kteří mají rádi “něco navíc” doporučujeme pussycat masáž, jedná se o kombinací všech masáži v jedné, kde je dovoleno dívku líbat po celém těle a masáž končí v poloze 69. Pro lidi, kteří hledají intenzivní zážitky, doporučuji masáž Nuru. Jedná se o japonskou masážní techniku, během níž je zapojeno celé Vaše tělo, ale i tělo masérky. Tato intimní forma relaxace Vám přinese nezapomenutelný zážitek a dovede až k nirvaně. Zaručujeme nejvyšší kvalitu služeb a profesionální přístup.

Více než 10 unikátních masážních technik naleznete v našem chrámu erotických masáži v Praze – naše slečny vám dopřejí zážitek na který dlouho nezapomenete. Používáme k tomu to nejlepší co máme – to jest naše tělo, různými technikami s využitím aromatických olejů Vás dostaneme do 7. nebe.

Pussycat masáž – naše nejcitlivější a nejintimnější masáž. Můžete se dotýkat a líbat celé tělo masérky. Neomezený počet vyvrcholení v poloze 69 a společná sprcha s masérkou před a po masáži.

Erotický mix masáži – je jedním z nejoblíbenějších druhů masáží, který má kromě vzrušujícího potěšení také zdravotní a regenerační účinek. Jedná se mix všech masáži, které nabízíme, takže chcete-li zkusit všechno najednou, toto je právě pro Vás.

Masáž z tělo na tělo – zvláštností tohoto typu masáže je, že dívka provádí masáž nejen rukama, ale i celým svým tělem, masíruje zde i vlastními intimními partiemi. Představte si dotyk něžných prsou nebo pevných stehen a pociťte vůní jejího těla – oblbne Vás svým kouzlem.

Máte chuť na sexy dámsky striptýz? – možnost zůstat sam se sexy tanečnicí v odhalujících šatech nadchne vaši mysl. Její erotické pohyby zapálí vaši krev a fantazii a po takové předehře bude masáž znamenat něco ještě mnohém více.

Rolové hry – sexy recepční, přísná učitelka nebo žhavá sestřička – kterákoli Vaše fantazií je realizovatelná. Máte nějaký nápady? Sdělte nám je a my je realizujeme a třeba Vás namasíruje i sexy školačka.

Lesbická show – nádherné krásky vám předvedou něco, co jste ještě asi v životě neviděl a nezažil. Vyzkoušejte tuto unikátní masáž, kde budete součásti hry dvou koček, který se rády mazly.

Často kladené otázky:

Co je erotická masáž?

Tento speciální typ masáže podporuje rozvoj sexuálního potenciálu, zvyšuje citlivost a sexuální funkce. Tato masáž je pro každého bez ohledu na rodinný stav, věk a sexuální zkušenosti.

Jak se rezervovat?

Snadno prostřednictvím našeho online rezervačního systému, telefonicky nebo prostřednictvím chatu v pravém dolním rohu. Můžete také přijet bez rezervace. Máme vždy volné masérky a pokoje, ale pokud víte, kdy chcete přijet, je vždy lepší provést rezervaci.

Jsou fotografie masérek skutečné?

Fotografie na tomto webu jsou skutečné, aktuální a bez úprav. To co vidíte, je to, co dostanete – pokud ne, poskytneme vám bezplatnou masáž! Zaručujeme, že od nás dostanete 100% servis a odejdete nad míru spokojený.

Poskytujete escort?

Ano, naše masérky jsou k dispozici pro masáž ve vašem hotelovém pokoji 24/7. Vyberte si jednu z našich krásných dívek a dorazí k Vám během 20 minut.

Mohu se masérky dotýkat?

Ano, jde nám hlavně o spokojeného klienta a doteky jsou nezbytnou součásti všech masáži. Proto je dovoleno dotýkat se masérky po celém těle. Můžete ji dokonce i líbat, ovšem jenom v pussycat masáži.

Je masérka nahá?

Ano, během masáže je masérka kompletně nahá, ovšem na Vaše přání si může vzít sexy prádlo. Před a po masáži si můžete dopřát společnou sprchu s masérkou, vše je zahrnuto v ceně.
Menu
Are you 18 or older? This website requires you to be 18 years of age or older. Please verify your age to view the content, or click "No" to leave.