Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs4/malinapraguecz/home/www/wp-content/themes/Impreza-child/functions.php on line 92

Nejlepší erotická masáž v Praze!

REZERVOVAT ONLINE
Zavolat
MASÉRY DNES K DISPOZICI  v našich 4 salonech 

NABÍZÍME MASÁŽE PRO ŽENY

Dámy, zavřete oči, vypněte mysl a vstupte do světa bez stresu plné radosti.

Masáž je možná masérem nebo masérkou.

PRO VÍCE INFORMACI PROSÍM VOLEJTE NON-STOP

Naše masérky:

Kompletní rozvrh

Masáže

Zobrazit více

Erotické, Nuru a Tantra masáže v Praze – Malina SPA

Erotická masáž není jen fyzická relaxace, ale především mentální, během příjemných doteku uvolňujeme svaly a odbouráváme stres. Naše masáže rozhodně nejsou žádná nuda, máme širokou škálu masáži. Máme ty nejlepší výživné přírodní oleje, které dají nový život Vaši pokožce. Horké kameny budou užitečné zejména pro ty, kteří trpí onemocněním kloubů, bolestí krku a páteře. Masáž pomoci horkých kamenu pomáhá dobít vnitřní baterie všem, kteří jsou unavení ze všedního života. Pro lidi, kteří mají rádi “něco navíc” doporučujeme pussycat masáž, jedná se o kombinací všech masáži v jedné, kde je dovoleno dívku líbat po celém těle a masáž končí v poloze 69. Pro lidi, kteří hledají intenzivní zážitky, doporučuji masáž Nuru. Jedná se o japonskou masážní techniku, během níž je zapojeno celé Vaše tělo, ale i tělo masérky. Tato intimní forma relaxace Vám přinese nezapomenutelný zážitek a dovede až k nirvaně. Zaručujeme nejvyšší kvalitu služeb a profesionální přístup.

Více než 10 unikátních masážních technik naleznete v našem chrámu erotických masáži v Praze – naše slečny vám dopřejí zážitek na který dlouho nezapomenete. Používáme k tomu to nejlepší co máme – to jest naše tělo, různými technikami s využitím aromatických olejů Vás dostaneme do 7. nebe.

Pussycat masáž – naše nejcitlivější a nejintimnější masáž. Můžete se dotýkat a líbat celé tělo masérky. Neomezený počet vyvrcholení v poloze 69 a společná sprcha s masérkou před a po masáži.

Erotický mix masáži – je jedním z nejoblíbenějších druhů masáží, který má kromě vzrušujícího potěšení také zdravotní a regenerační účinek. Jedná se mix všech masáži, které nabízíme, takže chcete-li zkusit všechno najednou, toto je právě pro Vás.

Masáž z tělo na tělo – zvláštností tohoto typu masáže je, že dívka provádí masáž nejen rukama, ale i celým svým tělem, masíruje zde i vlastními intimními partiemi. Představte si dotyk něžných prsou nebo pevných stehen a pociťte vůní jejího těla – oblbne Vás svým kouzlem.

Máte chuť na sexy dámsky striptýz? – možnost zůstat sam se sexy tanečnicí v odhalujících šatech nadchne vaši mysl. Její erotické pohyby zapálí vaši krev a fantazii a po takové předehře bude masáž znamenat něco ještě mnohém více.

Rolové hry – sexy recepční, přísná učitelka nebo žhavá sestřička – kterákoli Vaše fantazií je realizovatelná. Máte nějaký nápady? Sdělte nám je a my je realizujeme a třeba Vás namasíruje i sexy školačka.

Lesbická show – nádherné krásky vám předvedou něco, co jste ještě asi v životě neviděl a nezažil. Vyzkoušejte tuto unikátní masáž, kde budete součásti hry dvou koček, který se rády mazly.

Nenašli jste odpověď, kterou hledáte?

Kontaktujte nás

Zavolejte nám

Operátor odpoví na všechny vaše dotazy, případně s Vámi udělá rezervaci.

Chat s námi

Jsme tu, abychom vám pomohli prostřednictvím online chatu.

Pošlete nám email

Na všechny emaily odpovíme během následujících 6 hodin.

Menu
Malina SPA